Medisorb G haavageel 15g N5

Tootja: -
Tootekood: MA-152-RATG-112
Logi sisse, et näha hinda

Medisorb G steriilne hüdrogeel haavale

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

Medisorb G steriilne hüdrogeel haavale

Kriimustuste, akuutsete nahavigastuste (nt. pindmiste haavade ja lõikehaavade), lamatiste ja kergete põletushaavade (nt. ka päikesepõletuse) raviks. Hüdrogeel, mis on mõeldud välispidiseks kasutamiseks, varustab haava optimaalse niiskusega. Geel moodustab tõhusa kaitsekihi bakterite eest, mis ei lase bakteritel tungida haava, kuna mikroobid inaktiveeritakse juba geelis. Kuna geel on mittekleepuvate omadustega, teeb see haavahoolduse ja sidemete vahetuse valutuks. 

Steriilne; 5x15g

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.