Meist

HMK Medical on Eesti kapitalil põhinev meditsiinitarvikute turustaja. Meie eesmärgiks on pakkuda tervishoiuasutustele kvaliteetseid tooteid, mis aitaksid parandada patsientide ravitulemusi ning säästa kogukuludelt, järgides seejuures keskkonnaalaseid ja sotsiaalse vastutuse nõudeid.

Pakume laias valikus meditsiiniala tooteid, mis aitavad parandada ravi kvaliteeti, vähendada kulusid ning säästa keskkonda. Meie tooteportfell sisaldab hulganisti tooteid rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt. Tarneahela efektiivsus ning ettevõtte õhuke struktuur tagavad toodete kõrge kvaliteedi ja parima hinnataseme.

Teame, et iga kliendi olud ja vajadused on erinevad. Selleks, et saaksime aidata Teil leida sobiva lahenduse just Teie jaoks, võtke palun meiega ühendust.

ABIVALMIS MEESKOND

Lasse Hurt
Chief Financial Officer
Lasse@hmk-medical.ee; 56935035
Maksim Žuravljov
Director Of Business Development
Maksim@hmk-medical.ee; 53616684
Herman Koppel
Product Manager
Herman@hmk-medical.ee; 56867944
Karl Jaagup Vahtre
Product manager
Karl@hmk-medical.ee; 53484762
Ketlin Peterson
Product and Sales Manager
Ketlin@hmk-medical.ee; 51960715
Lenna Diana Vaab
Product Manager
Lenna@hmk-medical.ee; 56842422
TOOTED

Ühekordsed meditsiiniseadmed ja vahendid

Seadmed ja vahendid

KOOSTÖÖPARTNERID

VÕTA ÜHENDUST!

etEstonian